Usuwanie nieprzyjemnych zapachów i wirusów

Nieprzyjemny i uciążliwy zapach od zwierząt, różnych substancji materiałów czy zalaniu, który nie pozwala mieszkać czy pracować. Pozbycie się woni nie można w łatwy sposób zniwelować. Większość dostępnych środków w sklepach jedynie maskują a nie niwelują uciążliwy zapach.

Silne zapachy mają to do siebie, że wnikają głęboko w każdą szczelinę, w każdą tkaninę, to sprawia, że jest tak ciężko usuwalny.

Nasza firma wykonuje usuwanie wszelkich przykrych zapachów. Zabiegi te wykonujemy w domach osób prywatnych, jak również w pomieszczeniach, magazynach, halach różnych firm, samochodach, hotelach, pomieszczeniach użytkowych. Przykry zapach jest bardzo uciążliwy – pozostaje nie tylko na sprzętach w pomieszczeniu, ale również na ścianach, podłogach i suficie.

Do walki z bardzo uciążliwymi zapachami czy wirusami wykorzystujemy różne stężenia ozonu, w zależności od rodzaju i stopnia występowania.

Największe stężenia wykorzystywane są przy niwelowaniu zapachów powstałych w wyniku pożarów, powodzi, długotrwałego przebywania zwłok w pomieszczeniu czy też w pomieszczeniach, w których przebywały zwierzęta. W tych sytuacjach ozonowanie skutecznie również niszczy wirusy, bakterie i pleśnie. Mniejsze stężenie ozonu wykorzystuje się przy usuwaniu zapachów powstałych przy przygotowywaniu posiłków, po remontach (niwelowanie zapachu klejów, farb, lakierów, rozpuszczalników) czy w lokalach dla palących. Dzięki ozonowaniu można w szybki sposób uzyskać i na długi czas utrzymać świeży zapach w punktach gastronomicznych, hotelach, zakładach pogrzebowych, lokalach użyteczności publicznej, w miejscach przebywania zwierząt, w samochodach i innych.